Chłodziarki farmaceutyczne

Jak wyposażyć lokal gastronomiczny? Jak wybrać urządzenia dla przemysłu mięsnego? Opisujemy i rekomendujemy asortyment sprzętowy, kierując się wysoką jakością techniczną i estetyczną.

Najważniejszą różnicą pomiędzy chłodziarką farmaceutyczną, a chłodziarką AGD są wahania temperatury. Chłodziarki farmaceutyczne zapewniają wysoką stabilność temperatury w komorze. Posiadają one wbudowany czujnik, który na bieżąco mierzy temperaturę. Następnie, w zależności od potrzeb, oprogramowanie chłodziarki włącza/wyłącza kompresor.

Dlaczego nie można przechowywać szczepionek w chłodziarkach AGD?

W urządzeniach AGD kompresor zaprogramowany jest w ten sposób, że uruchamia się w stałych odstępach czasu. To powoduje przechłodzenia lub przegrzania wnętrza komory chłodziarki. Takie wahania są niedopuszczalne w przechowywaniu wrażliwych wyrobów medycznych jakimi są szczepionki.

Naszą misją jest stworzenie bloga-skarbnicy wiedzy o wyposażeniu gastronomii. Meble gastronomiczne, urządzenia gastronomiczne, kuchnie do gastronomii to nasza pasja i chcemy dzielić się z Wami zdobytym doświadczeniem. Jeśli chcielibyście o coś zapytać, zapraszamy do zakładki kontakt. Pozostajemy otwarci na wszelkie propozycje artykułów i tematów związanych z profesjonalnym wyposażeniem gastronomii.