Urządzenia gastronomiczne Warszawa

Jak wyposażyć lokal gastronomiczny? Jak wybrać urządzenia dla przemysłu mięsnego? Opisujemy i rekomendujemy asortyment sprzętowy, kierując się wysoką jakością techniczną i estetyczną.

Urządzenia gastronomiczne

Niewątpliwie funkcjonalny sprzęt gastronomiczny w kuchni gwarantuje pracę na najwyższym poziomie, natomiast sprzęt źle dobrany, niedostosowany do możliwości i potrzeb, stanie się najsłabszym ogniwem lokalu.

Na rynku istnieje wiele firm świadczących usługę doboru zestawu najważniejszych urządzeń gastronomicznych, które zapewnią efektywne wykorzystanie przestrzeni oraz potencjału załogi.

Urządzenia do obróbki termicznej

Kuchnie gazowe gastronomiczne, kuchnie elektryczne, kuchnie indukcyjne oraz piece konwekcyjno-parowe – ten sprzęt zapewnia szybką obróbkę termiczną składników dań.

W ofertach hurtowni znajdziecie także urządzenia do gotowania pierogów i urządzenia do gotowania makaronu, które przyśpieszają wydawanie posiłków. Sprzęty o takim przeznaczeniu sprawdzają się świetnie w lokalach ściśle sprofilowanych np.: pierogarniach.

kucharz przygotowujący posiłek w restauracji

Niektórym restauracją przydadzą się natomiast kotły warzelne, frytkownice gastronomiczne, grille gazowe z lawą wulkaniczną oraz patelnie przechylne. Są to niezawodne i nowoczesne urządzenia bez, których nie sposób wyobrazić sobie sprawnej pracy w kuchni. Do podtrzymywania temperatury gotowych posiłków służą zaś urządzenia typu bemary elektryczne lub podgrzewacze do frytek.

Wybieraj polskich producentów – wiele hurtowni mieści się w Warszawie, ale dystrybucją obejmują całą Polskę!

Życzymy trafnych wyborów w wyposażaniu gastronomii!