Katalog urządzeń firmy Eurogast

Jak wyposażyć lokal gastronomiczny? Jak wybrać urządzenia dla przemysłu mięsnego? Opisujemy i rekomendujemy asortyment sprzętowy, kierując się wysoką jakością techniczną i estetyczną.

Firma EUROGAST była pierwszą w Polsce hurtownią profesjonalnych urządzeń dla gastronomii. W ciągu 30 lat działalności wprowadziła na polski rynek sprzęt takich marek jak: Roller Grill, Robot Coupe, Santos, Smeg, Fagor, Porkka, Sammic, Simag, Mercatus, Moretti, Forni, Mbm, Hounö, Sayl, Conti, Fiamma, Animo, Gmg i wiele innych.

Gama oferowanych przez Eurogast urządzeń gastronomicznych dostosowana jest do potrzeb każdego rodzaju lokalu gastronomicznego. Z oferty firmy korzystają kawiarnie, cukiernie, restauracje, stołówki, stacje paliw oraz punkty zbiorowego żywienia.

Profesjonalne wyposażenie gastronomii to nasza pasja i chcemy dzielić się z Wami zdobytym w tej dziedzinie doświadczeniem. Na co dzień nasze zawodowe zajęcie stanowi wyposażenie gastronomii Warszawa jest dla nas głównym rynkiem i obszarem działalności, ale realizowaliśmy restauracje również  w innych częściach Polski. Jeśli chcielibyście o coś zapytać, zapraszamy do zakładki kontakt. Pozostajemy otwarci na wszelkie propozycje artykułów i tematów związanych z profesjonalnym wyposażeniem gastronomii.