Wyposażenie gastronomii – Kontakt

Jak wyposażyć lokal gastronomiczny? Jak wybrać urządzenia dla przemysłu mięsnego? Opisujemy i rekomendujemy asortyment sprzętowy, kierując się wysoką jakością techniczną i estetyczną.

Jeśli chcesz zasięgnąć porady, trapi Cię jakaś wątpliwość lub chcesz dokonać zakupu, ale nie wiesz jaka hurtownia wyposażenia i jaki sprzęt są Ci potrzebne, skontaktuj się z nami za pomocą formularza.

Nie pobieramy żadnych opłat za drobne porady! Wierzymy, że zadowolony czytelnik naszego bloga jest najlepszym wynagrodzeniem!

 

Gdzie szukać sklepów z wyposażeniem gastronomii?

  • W internecie znajdziecie mnóstwo firm specjalizujących się w dystrybucji urządzeń gastronomicznych. Należy jednak zrobić rzetelny research opinii internautów.
  • Innym dobrym źródłem informacji będą doświadczeniu managerowie większych restauracji/barów – z pewnością chętnie podpowiedzą z jakim dostawcą sprzętu warto współpracować.
  • Narzędziem, które masz zawsze pod ręką i całkowicie za darmo są również porównywarki cen w hurtowniach wyposażenia gastronomii. Nie polecamy żadnej konkretnej, ale z łatwością znajdziesz je w sieci. 

wyposażenie gastronomii warszawa