Meble ze stali nierdzewnej – stoły składane

Jak wyposażyć lokal gastronomiczny? Jak wybrać urządzenia dla przemysłu mięsnego? Opisujemy i rekomendujemy asortyment sprzętowy, kierując się wysoką jakością techniczną i estetyczną.

Składane/rozkładane stoły ze stali nierdzewnej będą idealnym rozwiązaniem dla gastronomii, które dysponują dużym zapleczem, jednak na co dzień nie wykorzystują całej jego powierzchni. Idealnym przykładem są restauracje, które w dni robocze serwują dania z karty, a w weekendy organizują przyjęcia okolicznościowe.

szef kuchni gastronomicznej w restauracji
Składane stoły znacznie ułatwiają prace załogi

Wyposażenie gastronomii to nasza misja i pasja. Na tym blogu pragniemy dzielić się z Wami zdobytym w tej dziedzinie doświadczeniem. Na co dzień nasze zawodowe zajęcie stanowi profesjonalne wyposażenie gastronomii Warszawa jest dla nas głównym rynkiem i obszarem działalności, ale realizowaliśmy restauracje również  w innych częściach Polski. Serdecznie zapraszamy do zakładki kontakt, chętnie odpowiemy na Wasze pytania i wątpliwości. Pozostajemy otwarci na wszelkie propozycje artykułów i tematów związanych z profesjonalnym wyposażeniem gastronomii.