Meble technologiczne

Jak wyposażyć lokal gastronomiczny? Jak wybrać urządzenia dla przemysłu mięsnego? Opisujemy i rekomendujemy asortyment sprzętowy, kierując się wysoką jakością techniczną i estetyczną.

Meble technologiczne przeznaczone są do wyposażenia zapleczy kuchennych w restauracjach, barach, obiektach zbiorowego żywienia. Są wykorzystywane również w ciastkarniach, masarniach, sklepach oraz w różnego rodzaju przemyśle spożywczym. Mowa przede wszystkim o stołach przyściennych, stołach ze zlewozmywakami, szafach, półkach oraz okapach.

Meble ze stali nierdzewnej

Meble technologiczne produkowane są z wysokiej jakości stali kwasoodpornej chromowo-niklowej. Stal ta charakteryzuje się odpornością na działanie kwasów organicznych, wyjątkiem jest tu kwasu solny i siarkowy.

zaplecze lokalu gastronomicznego

Meble ze stali nierdzewnej do kuchni

Wyposażenie gastronomii to nasza misja i pasja. Na tym blogu pragniemy dzielić się z Wami zdobytym w tej dziedzinie doświadczeniem. Na co dzień nasze zawodowe zajęcie stanowi profesjonalne wyposażenie gastronomii Warszawa jest dla nas głównym rynkiem i obszarem działalności, ale realizowaliśmy restauracje również  w innych częściach Polski. Serdecznie zapraszamy do zakładki kontakt, chętnie odpowiemy na Wasze pytania i wątpliwości. Pozostajemy otwarci na wszelkie propozycje artykułów i tematów związanych z profesjonalnym wyposażeniem gastronomii.