Urządzenia gastronomiczne Warszawa

Jak wyposażyć lokal gastronomiczny? Jak wybrać urządzenia dla przemysłu mięsnego? Opisujemy i rekomendujemy asortyment sprzętowy, kierując się wysoką jakością techniczną i estetyczną.

Oferta urządzeń firmy Egaz

Firma Egaz to producent mebli i urządzeń gastronomicznych z Radomia. Wszystkie produkty tej marki spełniają obowiązujące normy oraz posiadają niezbędne certyfikaty!

szef kuchni w restauracji wyposażonej przez Egaz

Zakładasz restauracje lub kupujesz food-trucka i szukasz dobrego wyposażenia gastronomii? Lub pewnego źródła informacji?

Jesteś w odpowiednim miejscu. Na co dzień nasze zawodowe zajęcie stanowi profesjonalne wyposażenie gastronomii Warszawa jest dla nas głównym rynkiem i obszarem działalności, ale realizowaliśmy projekty również w innych częściach Polski. Na tym blogu sukcesywnie publikujemy krótkie artykuły na wybrane tematy, staramy się podać żmudną merytoryczną wiedzę w ciekawy sposób. Serdecznie zapraszamy do zakładki kontakt, chętnie odpowiemy na Wasze pytania i wątpliwości. Pozostajemy otwarci na wszelkie propozycje artykułów i tematów związanych z profesjonalnym wyposażeniem gastronomii i urządzeniami gastronomicznymi.