Piekarniki Elektryczne

Jak wyposażyć lokal gastronomiczny? Jak wybrać urządzenia dla przemysłu mięsnego? Opisujemy i rekomendujemy asortyment sprzętowy, kierując się wysoką jakością techniczną i estetyczną.


Możliwości zastosowania piekarników Elektrycznych są niemal nieograniczone, przez co znajdują one miejsce w każdej profesjonalnej kuchni gastronomicznej. Korzystny stosunek jakości do ceny wszechstronnych pieców to silny argument motywujący do zakupu. Ponadto piece konwekcyjne nagrzewają się szybko i w krótkim czasie są gotowe do działania!

piekarnik elektryczny w kuchni gastronomicznej
Otwarty piekarnik elektryczny w kuchni gastronomicznej

Na co dzień nasze zawodowe zajęcie stanowi profesjonalne wyposażenie gastronomii Warszawa jest dla nas głównym rynkiem i obszarem działalności, ale realizowaliśmy restauracje również  w innych częściach Polski. Naszym celem jest sukcesywne zamieszczanie wartościowych materiałów, by podnosić poziom wiedzy na temat wyposażania gastronomii. Serdecznie zapraszamy do zakładki kontakt, chętnie odpowiemy na Wasze pytania i wątpliwości. Pozostajemy otwarci na wszelkie propozycje artykułów i tematów związanych z profesjonalnym wyposażeniem gastronomii i urządzeniami gastronomicznymi.