Termoporty

Jak wyposażyć lokal gastronomiczny? Jak wybrać urządzenia dla przemysłu mięsnego? Opisujemy i rekomendujemy asortyment sprzętowy, kierując się wysoką jakością techniczną i estetyczną.

Termoport to nic innego, jak pojemnik wykonany z materiału utrzymującego temperaturę, służący do transportowania posiłków.

Czy warto zaopatrzyć się w termoporty?

Termoporty są niezbędne w lokalach gastronomicznych, które świadczą usługi cateringowe. Produkty te dostępne są zazwyczaj w kilku rozmiarach i pomieszczą jeden lub więcej pojemników GN. Termoporty wykorzystuje się również z pizzeriach z dowozem do klienta oraz w lodziarniach.

Zakładasz restauracje lub kupujesz food-trucka i szukasz dobrego wyposażenia gastronomii? Lub pewnego źródła informacji?

Jesteś w odpowiednim miejscu. Na co dzień nasze zawodowe zajęcie stanowi profesjonalne wyposażenie gastronomii Warszawa jest dla nas głównym rynkiem i obszarem działalności, ale realizowaliśmy projekty również w innych częściach Polski. Na tym blogu sukcesywnie publikujemy krótkie artykuły na wybrane tematy, staramy się podać żmudną merytoryczną wiedzę w ciekawy sposób. Serdecznie zapraszamy do zakładki kontakt, chętnie odpowiemy na Wasze pytania i wątpliwości. Pozostajemy otwarci na wszelkie propozycje artykułów i tematów związanych z profesjonalnym wyposażeniem gastronomii i urządzeniami gastronomicznymi.