Wyprzedaże urządzeń gastronomicznych

Jak wyposażyć lokal gastronomiczny? Jak wybrać urządzenia dla przemysłu mięsnego? Opisujemy i rekomendujemy asortyment sprzętowy, kierując się wysoką jakością techniczną i estetyczną.

Urządzenia gastronomiczne, zwłaszcza te bardziej wyspecjalizowane, potrafią zaskoczyć ceną. Przygotowując się do podjęcia inwestycji w lokal gastronomiczny warto już kilka miesięcy przez planowanym zakupem śledzić promocje i wyprzedaże w hurtowaniach takich urządzeń.

Jak w każdej branży – wyprzedaże sprzętów gastronomicznych mają miejsce sezonowo. W tej zakładce będziemy dla Was wrzucać ciekawe promocje, które wpadną nam w oko! Zapraszamy do śledzenia.

Tańsze urządzenia gastro po pandemii?

Istotnym wątkiem do poruszenia w temacie wyprzedaży jest również prognozowana przez wielu analityków zniżka cen urządzeń gastronomicznych w kryzysie branży wywołanym pandemią. Teoria ekonomii faktycznie sugeruje, że takie zdarzenie może mieć miejsce – lub własnie ma. Cykl koniunkturalny polega bowiem na schemacie: faza kryzysu – faza depresji – faza ożywienia – faza rozkwitu. A zatem pomiędzy fazą kryzysu, a depresji ceny powinny znajdować się na najniższym poziomie, natomiast wraz z początkiem fazy ożywienia, będą rosnąć.

przebieg kryzysu branży gastronomicznej

W praktyce jesteśmy obecnie naocznymi świadkami upadku wielu lokali gastronomicznych. A w tym fakcie można upatrywać się wielu okazji na zakup używanych urządzeń gastronomicznych lub wynajmu atrakcyjnych lokalizacji. Nie przegapcie okazji! Zachęcamy również do dołączenia do grupy na FB: „Gastronomia Razem„.

Lista ciekawych okazji – urządzenia gastronomiczne: